Jak jste na tom s denní chůzí? Porovnejte se ostatními!

Aktualizováno: 18.3.2014 13948×   4

Navrhli jsme pro vás jednoduchý způsob, abyste zjistili, jak jste na tom v každodenní chůzi v porovnání s ostatními. Zjistíte také, jaký energetický výdej pro vás tento přirozený pohyb znamená.

Jak na to

Stačí pouze jeden den nosit krokoměr. Změřené číslo vložíte do políčka počet kroků a zadáte další údaje, aby byl výpočet přizpůsoben přesně vám. Pak stačí jen kliknout na tlačítko Porovnat.

Kalkulačka denní chůze

Počet kroků : kroků za den
Průměrná náročnost:
Pohlaví:
Věk: let
Hmotnost: kg

Jak funguje porovnání s ostatními?

V systému www.indares.com se zapojilo již několik tisíc lidí z různých částí světa k ZAPISOVÁNÍ DENNÍ CHŮZE. Díky tomu máme k dispozici data o průměrných počtech kroků osob v závislosti na věku, pohlaví, dne v týdnu či zemi ve které žijí.

Pokud chcete také dlouhodoběji sledovat, jak jste na tom s chůzí, porovnat se (anonymně) s ostatními a zapojit se do výzev, přečtěte si, jak to funguje

Také si to můžete rovnou vyzkoušet, registrací na www.indares.com. Po registraci, která příliš mnoho času nezabere, najdete v levém menu modul Kroky.

Ve fotogalerii vpravo můžete vidět, jak vypadá se zapisují kroky k jednotlivým dnům a jak vypadá vyhodnocení zápisník kroků a srovnání s ostatními. Zápisník kroků je opravdu velmi jednoduchý a jeho používání zcela intuitivní.

Jak pracovat s krokoměrem?

Pokud vás zajímá, jakým způsobem pracovat s krokoměrem, na jakém pracuje principu nebo jak vybrat vhodný krokoměr z nabídky na trhu, podívejte se na náš článek Krokoměr, přítel člověka

Zanechejte nám vzkaz nebo dotaz

Zanechejte nám prosím vzkaz nebo dotaz, zda se Vám kalkulačka líbí, jaké služby byste ještě přivítali nebo pošlete svůj dotaz, pokud něčemu nerozumíte. Použijte kontaktní formulář, který najdete v zápatí stránky.

Užívejte si Radost z pohybu s otatními: Připojte se!

Napište, co nám chcete sdělit.