Cvičení s internetem

Zkuste si některou z našich speciálních miniaplikací určenou k analýze vaší pohybové aktivity. Jedná se o ukázky ze systému Indares.com, který je určen ke sledování a vyhodnocení vaší pohybové aktivity.

Momentálně si můžete vybrat z šesti miniaplikací:

 

Jak funguje zadání tras

vyhodnotit můžete běžeckou, cyklistickou, in-line trať či prostou chůzi
Vložení trasy

Nejprve vyberete jakým způsobem jste trasu absolvovali. Na výběr máte: chůzi, běh, kolo, in-line brusle. Poté zakreslíte svoji trasu. Nakonec zadáte svůj věk a dobu trvání pohybové aktivity.

Vyhodnocení trasy podle doby trvání

Poté vyhodnotíte trasu. Podle typu zvolené trasy jsou k dispozici dvě možné varianty. V případě běhu či chůze se vyhodnotí trať podle počtu kroků a podle doby trvání. V případě kola či bruslí se vyhodnotí podle profilu trati a doby trvání.

Zkusit miniaplikaci

Jak funguje testování zdatnosti

zjistíte, jak jste na tom v porovnání s doporučením a jak jsou na tom ostatní
Zadání testování

V testování vyberete v levém dolním rohu, který test chcete splnit. Na výběr jsou: kliky, sedy-lehy, podřepy a vytrvalostní Jacíkův test. Poté si prohlédnete ukázkové video a test vyzkoušíte. Zadáte svůj věk a počet opakování.

Vyhodnocení testování

Vyhodnocení testu zdatnosti je uskutečněno dvojící grafů. Hodnocení je obdobné jako, ve škole. Zónově je zobrazeno, kolik opakování ve zvoleném testu potřebujete na kterou známku. V druhém grafu je navíc srovnání s uživateli systému Indares.com. Na vyhodnocení vašeho výkonu má vliv váš věk a pohlaví.

Zkusit miniaplikaci

Jak funguje vyhodnocení chůze

silové schopnosti, vytrvalostní schopnosti...
Zadání denní chůze

Nejprve zadáte počty kroků z krokoměru, které jste nachodili během měřeného týdne. Dále upravíte délku kroku. V případě, že ji neznáte, ponecháte beze změny. Pak kliknete na tlačítko Vyhodnotit.

Vyhodnocení denní chůze

Vyhodnocení kroků je dvojí - jednak vzhledem k obecnému doporučení, které je 10 000 kroků denně. Jednak se porovnáte pomocí jednoduchého grafu s ostatními uživateli, kteří pravidelně zapisují kroky v systému Indares.com. Zjistíte také, kolik týdně ujdete kilometrů a jak dlouho by vám tímto tempem trvalo přejít vybranou zemi.

Zkusit miniaplikaci
 

Jak funguje vyhodnocení BMI

porovnejte se s ostatními (podle pohlaví a věku)
Zadání údajů k BMI

Zvolíte pohlaví a zadáte hmotnost s výškou. Pak kliknete na tlačítko Vyhodnotit.

Vyhodnocení BMI

Vyhodnocení BMI je ve čtyřech známých škálách (podváha, normální, nadváha, obezita). Dále máte možnost porovnat se s ostatními uživateli, kteří jsou aktivní v systému Indares.com. Zjistíte tak, jak jste na tom v porovnání s ostatními.

Zkusit miniaplikaci

Jak funguje vyhodnocení sportovních výkonů

jaký máte energetický výdej, jak jste na tom v porovnání s ostatními
Zadání sportu / pohybové aktivity

Nejprve zadáte sporty či pohybové aktivitu, které jste v průběhu dne absolvovali. Přidávat jednotlivé aktivity můžete tlačítkem přidat. Dále zaškrtnete pohlaví a vyplníte svou hmotnost. Pak kliknete na tlačítko Vyhodnotit.

Vyhodnocení sportů / pohybových aktivit

Vyhodnocení vašich pohybových aktivit je dvojí. Jednak se porovnáte pomocí jednoduchého grafu s obecným doporučením a ostatními uživateli, kteří používají systém Indares.com. Dále můžete snadno zjistit, na jak vysoký vrchol by váš energetický výdej vystačil.

Zkusit miniaplikaci
 

Jak funguje vyhodnocení výletu či túry

vyhodnoťte si jednoduše svůj výlet či túru − kolik jste spotřebovali kilokalorií v porovnání s ostatními či se svým běžným dnem
Zadání výletu nebo tůry

Nejprve zadáte svou hmotnost, délku túry či výletu, který jste absolvovali a zvolíte nejvhodnější typ chůze. Nakonec kliknete na tlačítko Vyhodnotit.

Vyhodnocení výletu nebo tůry

Vyhodnocení chůze je dvojí: jednak se porovnáte pomocí jednoduchého grafu s obecným doporučením a ostatními uživateli, kteří používají systém Indares.com. V dalším vyhodnocení zjistíte, kolik kilokalorií jste chůzí spotřebovali a kolik procent činila vaše aktivita v porovnání se dnem, ve kterém jste se vůbec nepohybovali.

Zkusit miniaplikaci
 
Kalendář akcí
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<duben 2018><<
duben 2018
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456
Hledáte tip na výlet?
Zobrazit tipy
Novinky
19.dub Vysokoškoláci se již mohou hlásit k účasti na letošních Českých akademických hrách. Jejích 17. ročník hostí v termínu 17. až 22. června Fakulta sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně. Více... 17.dub

Přijďte to s UP Bike natřít olomoucké dopravě!  U většiny fakult Univerzity Palackého dnes proběhne happening natírání a zdobení kol, která se do konce května stanou nositeli aktualit, poutači a symboly synergie iniciativ za příjemnější pohyb olomouckými ulicemi pro všechny. Můžete se dozvědět, co UP Bike na květen chystá, a když budete chtít, na chvíli se i připojit. Třeba kousek natřít, pomoci s připevněním květináče na kolo, přinést kytku a do květináče ji zasadit.

6.dub 60 km nových singletracků s infrastrukturou vznikne pro cyklisty v okrese Ústí nad Orlicí a polském příhraničí. Více...
 
Archiv novinek
 
Užívejte si Radost z pohybu s otatními: Připojte se!

Napište, co nám chcete sdělit.