Novinky

  • stř 28.
   Boží Dar se v neděli 4. března vrátí do časů první republiky, a sice prostřednictvím závodů žen v běžeckém lyžování Dámská jízda. Informace jsou k mání tady
  • úte 27.
   Sedmnáct dnů, 34 sportů a více než 250 000 návštěvníků – to je bilance Olympijského festivalu 2018 v Brně a v Ostravě. Více si můžete přečíst na stránkách Českého olympijského výboru.
  • pon 26.
   Už jen do středy je možné podat si přihlášku ke studiu na naší Fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého. Studijní nabídku a potřebné informace najdete zde, pomoci při rozhodování mohou i tato videa
  • stř 21.
   Vyzkoušejte Masaryk Run, závody v běhu, na in-linech a koloběžkách, které se jedou a běží na Masarykově okruhu v Brně! Levnější registrace už jen do 28. února, více na webu akce
  • pon 19.
   Ve spolupráci s UrbanBajk pro vás v Olomouci chystáme cyklovyjížďky a cyklozávody, jako první si zapište termín 17. dubna. Více na Facebooku.
  • ned 18.
   Labská cyklostezka doznala v minulém roce mnoha vylepšení a novinek, nejinak tomu bude letos. Přehled si můžete projít zde.
  • čtv 15.
   Nadační fond Světluška svolává všechny světlušky čelovkovité, aby se nachystaly na jarní sérii nočních běhů pro Světlušku. Čelovky letos nově rozsvítí Plzeň a poběží se také v Praze, Brně, Olomouci a Jihlavě. Více na www.behprosvetlusku.cz.
  • stř 14.
   Víte, že jako valentýnský dárek můžete nadělit třeba poukaz na běh ze série Běhej lesy? Informace jsou k dispozici zde.
  • úte 13.
   Poslední běhy Winter Run, tedy Olomouc tuto sobotu, a Praha o týden později, jsou již vyprodané a nebude možné se registrovat na místě. Nicméně Event Media, pořadatelé těchto běhů, již teď zvou na letošní sérii Night Run, která startuje 14. dubna v Ostravě. Úplný kalendář je k dispozici tady.
  • stř 7.
   Příznivci bosé chůze z Olomouckého kraje mají na Facebooku novou skupinou, v níž mohou sledovat pozvánky na akce a další informace ke svému koníčku. Skupinu najdete tady.
  • pon 5.
   Už tuto neděli se rozeběhne letošní ročník Dnů na monoski, na kterých si můžete vyzkoušet jízdu na speciálně upravené lyži pro osoby s tělesným postižením. První zastávkou jsou Hlubočky u Olomouce, více tady.
  • sob 3.
   Akademik sport centrum UP nabízí studentům a zaměstnancům Univerzity Palackého pestrou škálu sportovního vyžití na letní semestr, podrobnosti zde.
Kalendář akcí
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<květen 2018><<
květen 2018
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910
Hledáte tip na výlet?
Zobrazit tipy
Novinky
17.kvě V sobotu 9. června se běžci ve vybraných místech Česka rozeběhnou na podporu Paměti národa, výtěžek běhu umožní natočit a uchovat další stovky příběhů válečných veteránů, disidentů, politických vězňů a dalších. Více... 11.kvě Naši jogiťáci se hodlají popasovat se štafetovým závodem Vltava run, držte jim palce! Více o závodě... 10.kvě V městském parku v Mohelnici již brzy otevřou novou fit stezku kombinující běh, cvičení a vzdělávání na čerstvém vzduchu, má být největší v republice. Více...
 
Archiv novinek
 
Užívejte si Radost z pohybu s otatními: Připojte se!

Napište, co nám chcete sdělit.