Novinky

  • stř 28.
   Boží Dar se v neděli 4. března vrátí do časů první republiky, a sice prostřednictvím závodů žen v běžeckém lyžování Dámská jízda. Informace jsou k mání tady
  • úte 27.
   Sedmnáct dnů, 34 sportů a více než 250 000 návštěvníků – to je bilance Olympijského festivalu 2018 v Brně a v Ostravě. Více si můžete přečíst na stránkách Českého olympijského výboru.
  • pon 26.
   Už jen do středy je možné podat si přihlášku ke studiu na naší Fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého. Studijní nabídku a potřebné informace najdete zde, pomoci při rozhodování mohou i tato videa
  • stř 21.
   Vyzkoušejte Masaryk Run, závody v běhu, na in-linech a koloběžkách, které se jedou a běží na Masarykově okruhu v Brně! Levnější registrace už jen do 28. února, více na webu akce
  • pon 19.
   Ve spolupráci s UrbanBajk pro vás v Olomouci chystáme cyklovyjížďky a cyklozávody, jako první si zapište termín 17. dubna. Více na Facebooku.
  • ned 18.
   Labská cyklostezka doznala v minulém roce mnoha vylepšení a novinek, nejinak tomu bude letos. Přehled si můžete projít zde.
  • čtv 15.
   Nadační fond Světluška svolává všechny světlušky čelovkovité, aby se nachystaly na jarní sérii nočních běhů pro Světlušku. Čelovky letos nově rozsvítí Plzeň a poběží se také v Praze, Brně, Olomouci a Jihlavě. Více na www.behprosvetlusku.cz.
  • stř 14.
   Víte, že jako valentýnský dárek můžete nadělit třeba poukaz na běh ze série Běhej lesy? Informace jsou k dispozici zde.
  • úte 13.
   Poslední běhy Winter Run, tedy Olomouc tuto sobotu, a Praha o týden později, jsou již vyprodané a nebude možné se registrovat na místě. Nicméně Event Media, pořadatelé těchto běhů, již teď zvou na letošní sérii Night Run, která startuje 14. dubna v Ostravě. Úplný kalendář je k dispozici tady.
  • stř 7.
   Příznivci bosé chůze z Olomouckého kraje mají na Facebooku novou skupinou, v níž mohou sledovat pozvánky na akce a další informace ke svému koníčku. Skupinu najdete tady.
  • pon 5.
   Už tuto neděli se rozeběhne letošní ročník Dnů na monoski, na kterých si můžete vyzkoušet jízdu na speciálně upravené lyži pro osoby s tělesným postižením. První zastávkou jsou Hlubočky u Olomouce, více tady.
  • sob 3.
   Akademik sport centrum UP nabízí studentům a zaměstnancům Univerzity Palackého pestrou škálu sportovního vyžití na letní semestr, podrobnosti zde.
Kalendář akcí
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<březen 2019><<
březen 2019
25262728123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567
Hledáte tip na výlet?
Zobrazit tipy
Novinky
28.pro Příznivci běhu si přijdou s naším Jogitem na své i na Silvestra - můžete si vyběhnout na Jedovou! Více... 21.pro V sobotu 29. prosince vyrážíme na poslední Větrání do Jeseníků. Bohužel kdo se nestihl včas přihlásit, má již smůlu, kapacita výletu byla velmi rychle naplněna. Alespoň se můžete inspirovat trasu, viz mapa na webu Větrání 10.pro Předposlední, předvánoční Větrání zavede turisty v sobotu 15. prosince do Podbeskydí, na trasu ze Štramberka do Nového Jičína. Více...
 
Archiv novinek
 
Užívejte si Radost z pohybu s otatními: Připojte se!

Napište, co nám chcete sdělit.