Zumba, squash nebo Větrání. Univerzitu Palackého čeká den plný pohybu

Martin Višňa 3.5.2018 1126×   0
Ilustrační foto: ASCUP

Z tradičně pestré nabídky pohybových aktivit si mohou vybírat studenti a zaměstnanci Univerzity Palackého během Sportovního dne UP, který na středu 9. května připravilo Akademik sport centrum. Na většinu aktivit se přitom není nutné dopředu přihlašovat a jsou pro zájemce zcela zdarma.

Program sportovního dne zahrnuje více než třicet položek, například vyjížďku na koloběžkách na Loveckou chatu u Horky nad Moravou, zumba party, lukostřelbu, lezení, turnaj ve volejbale smíšených trojic nebo jako novinky squash a kruhový trénink. Zájemci si dopoledne budou moci zdarma zacvičit v moderním fitness v Aplikačním centru BALUO anebo si zazávodit v běhu po olomouckých parcích na Memoriálu Jiřího Hronka.

Je připraven také odpolední program v areálu Sportovní haly UP, kde si na své přijdou i děti nebo třeba milovníci her, jako je discgolf, ringo nebo třeba mölki. Nebude chybět občerstvení či živá hudba a proběhne losování kuponů, které účastníci obdrží na jednotlivých aktivitách, o ceny.

V nabídce jsou také aktivity Radosti z pohybu. Na výlet Větrání okolo pověstmi opředeného vrcholu Rampach u Litovle se mohou vydat všichni, nejen studenti a zaměstnanci Univerzity Palackého. Sraz je v 8:15 před hlavním nádražím v Olomouci, je vhodné se dopředu přihlásit na martin.visna@upol.cz (více v propozicích zde). Stejně tak je všem otevřený i večerní běžecký trénink Jogito ergo sum, který startuje v 18 hodin na atletickém stadionu.

Přehled všech nabízených aktivit a informace o jejich případných kapacitních omezeních či rezervacích najdete na stránce Akademik sport centra.

Nutno ovšem podotknout, že sportem nebude Univerzita Palackého jen díky sportovnímu dni, ve středu 9. května totiž probíhá i Olomoucký majáles UP, v jehož programu nechybí paleta různých outdoorových aktivit. Zájemci si budou moci vyzkoušet například famfrpál nebo bumperbally. A už v dopoledních hodinách se uskuteční majálesový sportovní program pro osoby se zdravotním postižením. Více informací je k mání na stránkách majálesu.

Podobné články

Komentáře (0)

Komentáře smí přidat pouze přihlášení uživatelé!
Článek zatím nemá žádný komentář! Buďte první, kdo napíše komentář k tomuto článku.
Kalendář akcí
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<duben 2019><<
duben 2019
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
Hledáte tip na výlet?
Zobrazit tipy
Novinky
28.pro Příznivci běhu si přijdou s naším Jogitem na své i na Silvestra - můžete si vyběhnout na Jedovou! Více... 21.pro V sobotu 29. prosince vyrážíme na poslední Větrání do Jeseníků. Bohužel kdo se nestihl včas přihlásit, má již smůlu, kapacita výletu byla velmi rychle naplněna. Alespoň se můžete inspirovat trasu, viz mapa na webu Větrání 10.pro Předposlední, předvánoční Větrání zavede turisty v sobotu 15. prosince do Podbeskydí, na trasu ze Štramberka do Nového Jičína. Více...
 
Archiv novinek
 
Užívejte si Radost z pohybu s otatními: Připojte se!

Napište, co nám chcete sdělit.