Zumba, squash nebo Větrání. Univerzitu Palackého čeká den plný pohybu

Martin Višňa 3.5.2018 669×   0
Ilustrační foto: ASCUP

Z tradičně pestré nabídky pohybových aktivit si mohou vybírat studenti a zaměstnanci Univerzity Palackého během Sportovního dne UP, který na středu 9. května připravilo Akademik sport centrum. Na většinu aktivit se přitom není nutné dopředu přihlašovat a jsou pro zájemce zcela zdarma.

Program sportovního dne zahrnuje více než třicet položek, například vyjížďku na koloběžkách na Loveckou chatu u Horky nad Moravou, zumba party, lukostřelbu, lezení, turnaj ve volejbale smíšených trojic nebo jako novinky squash a kruhový trénink. Zájemci si dopoledne budou moci zdarma zacvičit v moderním fitness v Aplikačním centru BALUO anebo si zazávodit v běhu po olomouckých parcích na Memoriálu Jiřího Hronka.

Je připraven také odpolední program v areálu Sportovní haly UP, kde si na své přijdou i děti nebo třeba milovníci her, jako je discgolf, ringo nebo třeba mölki. Nebude chybět občerstvení či živá hudba a proběhne losování kuponů, které účastníci obdrží na jednotlivých aktivitách, o ceny.

V nabídce jsou také aktivity Radosti z pohybu. Na výlet Větrání okolo pověstmi opředeného vrcholu Rampach u Litovle se mohou vydat všichni, nejen studenti a zaměstnanci Univerzity Palackého. Sraz je v 8:15 před hlavním nádražím v Olomouci, je vhodné se dopředu přihlásit na martin.visna@upol.cz (více v propozicích zde). Stejně tak je všem otevřený i večerní běžecký trénink Jogito ergo sum, který startuje v 18 hodin na atletickém stadionu.

Přehled všech nabízených aktivit a informace o jejich případných kapacitních omezeních či rezervacích najdete na stránce Akademik sport centra.

Nutno ovšem podotknout, že sportem nebude Univerzita Palackého jen díky sportovnímu dni, ve středu 9. května totiž probíhá i Olomoucký majáles UP, v jehož programu nechybí paleta různých outdoorových aktivit. Zájemci si budou moci vyzkoušet například famfrpál nebo bumperbally. A už v dopoledních hodinách se uskuteční majálesový sportovní program pro osoby se zdravotním postižením. Více informací je k mání na stránkách majálesu.

Podobné články

Komentáře (0)

Komentáře smí přidat pouze přihlášení uživatelé!
Článek zatím nemá žádný komentář! Buďte první, kdo napíše komentář k tomuto článku.
Kalendář akcí
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<září 2018><<
září 2018
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567
Hledáte tip na výlet?
Zobrazit tipy
Novinky
19.zář I Olomouc se připojuje k Evropskému týdnu mobility, chystá se cyklovyjížďka nebo program na náměstí. Více... 7.zář Sokol zve ve dnech 21. a 29. září na Noc sokoloven! Těšit se můžete na výstavy, prohlídky prostor sokoloven nebo nabídku workshopů. Více... 6.zář Rekola slaví 5. narozeniny a chystají na 22. září oslavu v pražských Kasárnách Karlín. Více...
 
Archiv novinek
 
Užívejte si Radost z pohybu s otatními: Připojte se!

Napište, co nám chcete sdělit.