Jarní Olomoucí na kole

Tisková zpráva 18.4.2014 1879×   0
Ilustrační foto: Tomáš Kuna

Vyjeďte spolu se svými kolegy, přáteli a členy rodiny na cyklojízdu napříč krásnými olomouckými parky. Startujeme 19. dubna v 10 hodin na náměstí Republiky a naše cesta najde svůj cíl na Poděbradech.

Občanské sdružení Connect pod záštitou Univerzity Palackého hodlá vyjet spolu se všemi příznivci rekreační či sportovní cyklistiky na jarní jízdu Olomoucí. Nejde o závod, ale o společenskou událost, při níž máte možnost načerpat trochu pozitivní energie spolu s dalšími účastníky a obyčejně se pobavit. Akce je určena všem, pro které není problém jednou za čas nasednout na kolo a volným tempem urazit zhruba 6 km.

Cyklojízda zahájí v Olomouci projekt Do práce na kole, na němž se budou podílet lokální vzdělávací instituty a firmy. Cílem celé akce včetně projektu je pomoci městské infrastruktuře a podpořit zdravého sportovního ducha  každého z nás. Událost tohoto typu už proběhla v několika dalších krajských městech a rok za rokem přibývá účastníků.

I letos má kampaň Do práce na kole pestrý doprovodný program, přičemž její soutěžní část bude probíhat v měsíci květnu a bude vyhodnocena 7. června. Pokud máte zájem, můžete se o celém projektu dozvědět více během jarní cyklojízdy. Členové o. s. Connect budou na akci přítomni, a rádi vám zodpovědí veškeré vaše dotazy. Soutěžit se bude v kategoriích pravidelnost, výkonnost, cyklofoto a cyklozaměstnavatel roku. Každý, kdo se zaregistruje, získá možnost vyhrát zajímavé ceny od sponzorů soutěže, jimiž jsou MOOL Bike, OTO Sport. Registrace můžete provádět na stránkách http://www.dopracenakole.net/registrace/.

Neváhejte a staňte se také součástí projektu. Zverbujte své kolegy v práci a zapojte se aktivně do soutěže. Děláte dobrou věc nejen pro sebe, ale i pro naše město. Tak šlápněte do toho s námi na Velké jarní cyklojízdě v sobotu 19. dubna, v 10 hodin vyrážíme z náměstí Republiky!

Podobné články

Komentáře (0)

Komentáře smí přidat pouze přihlášení uživatelé!
Článek zatím nemá žádný komentář! Buďte první, kdo napíše komentář k tomuto článku.
Kalendář akcí
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<srpen 2019><<
srpen 2019
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678
Hledáte tip na výlet?
Zobrazit tipy
Novinky
28.pro Příznivci běhu si přijdou s naším Jogitem na své i na Silvestra - můžete si vyběhnout na Jedovou! Více... 21.pro V sobotu 29. prosince vyrážíme na poslední Větrání do Jeseníků. Bohužel kdo se nestihl včas přihlásit, má již smůlu, kapacita výletu byla velmi rychle naplněna. Alespoň se můžete inspirovat trasu, viz mapa na webu Větrání 10.pro Předposlední, předvánoční Větrání zavede turisty v sobotu 15. prosince do Podbeskydí, na trasu ze Štramberka do Nového Jičína. Více...
 
Archiv novinek
 
Užívejte si Radost z pohybu s otatními: Připojte se!

Napište, co nám chcete sdělit.