Pracující a zaměstnaní

 • Flora Olomouc 2014

  Akce probíhá 24.4 − 26.4.2014 Zjistětekolik jste udělali kroků Podívej se, jak jsou na tom ostatní Jak se chodí v jednotlivých dnech? To vše zjistíte když si prohlédnete výsledky! Prohlédnout výsledky
 • Aktivní transport

  Zadáte svou trasu Do zaměstnání a ze zaměstnání pomocí kreslení na mapě Vyhodnotíme vám vaši trasu Zjistíte aktivní / pasivnípočty kroků, doporučení Podívejte se na ukázkuzjistíte, jak na to Zkusit aktivní transport
 • Otestujte svou fyzickou zdatnost

  Zkusíte si až 11 testů zdatnosti Svalová síla a aerobní zdatnost6 základních testů + 5 dalších testů Srovnáte se s ostatními, doporučením podle věku... Sledování své progresudlouhodobé testování Zkuste si to nezávazněv naší demo verzi Chci se otestovat
 • Výzva – dojdeme na Měsíc?

  Cíl:384 403 km
  Dosaženo:476 324 km
  Zbývá:0 km
  Zapojeno:1 637 lidí
  100 %
  Dojdeme společně ze Země až na Měsíc? Aktivních v posledním měsíci10 lidí Nejvíce aktivníStanislav L. (20 186 kilometrů) Vyzvat přátelepozvěte své přátele k účasti na výzvě Výzva běžíod 01.08.2016 (2431 dní) Chci se zapojit

Články

Nejlepší je, když vlastní dech nevnímáme, říká Kateřina Neumannová
Martin Višňa 31.07.2017 11037× 0

Při vyslovení jména Kateřina Neumannová si i méně zasvěcení do sportovního dění vybaví slavnou českou lyžařku. Stejné jméno ale nosí i odborná asistentka katedry fyzioterapie Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého, která se významně zasloužila o rozšíření informovanosti o plicní rehabilitaci.

Celý článek
Běh a cvičení na čerstvém vzduchu, to jsou Fit stezky
Martin Višňa 12.12.2016 15587× 0

Pokud si myslíte, že bradla, žebřiny, hrazdy či lávky na přeskoky a kliky nepatří do přírody, pak se pletete. Právě cvičení na čerstvém vzduchu patří k tomu nejlepšímu, co můžete svému tělu a mysli dopřát. Ideální pro to jsou například Fit stezky, které buduje mladá značka RUNeX. Přispívají ke zlepšení fyzické i psychické kondice obyvatel, bez omezení nabízejí každému příležitost k tréninku a zároveň jsou poučné i zábavné.

Celý článek
Parky v pohybu - aktivní splynutí s přírodou uprostřed města
Martin Višňa 04.11.2016 9325× 0

Parky a další zeleň jsou nenahraditelnou součástí životního prostoru obyvatel měst, ať už je řeč o styku s přírodou, estetické hodnotě nebo o významu pro relaxaci. Tato úvaha předcházela vzniku projektu Parky v pohybu, v němž spojily síly Státní zdravotní ústav a katedra rekreologie olomoucké fakulty tělesné kultury. Výsledkem jsou pravidelná společná cvičení v pražských a olomouckých parcích.

Celý článek
Kranking, cvičení horní poloviny těla pro všechny
Nikita Mašterová a Monika Vodičková 07.12.2015 11437× 0

O spinningu už jistě slyšel každý, kdo se zajímá o zlepšení své kondice. Jde o cvičení, při němž dochází k zapojení především svalů hýždí a nohou. Na horní polovinu těla se poněkud zapomíná, proto autor spinning programu Johnny G. před časem přišel s novým tréninkem, který nazval kranking. Krátce si ho nyní představíme.

Celý článek
Děláš to taky, upozorňuje nová kampaň rodiče
Tisková zpráva 31.08.2015 7279× 0

Ačkoliv Česká republika dlouhodobě patří mezi státy s nejmenším počtem dětí usmrcených v souvislosti se silniční dopravou, ročně jich u nás zemřou takřka dvě desítky (2014 – 16) a další stovky se jich zraní. Každá nehoda, při které zemře nebo je vážně zraněno dítě, je a musí být vnímána obzvláště tragicky. Vždyť jde o naše děti a o naši budoucnost.

Celý článek
Přátelé přírody spojili zajímavosti olomouckých předměstí vycházkovými trasami
Martin Višňa 18.05.2015 9134× 0

Z konečné za památkami předměstí a do přírody. S touto myšlenkou členové olomouckého klubu Přátel přírody Malá liška v rámci projektu Do přírody ve městě vytyčili vycházkové trasy na okraji hanácké metropole, které jsou určené pro nenáročné turisty, rodiny s dětmi, seniory nebo třeba zájemce o regionální zajímavosti.

Celý článek
Kočárky na trať!
Martin Višňa 26.03.2015 9254× 0

Aktivní maminky a tatínkové v sobotu odpoledne na řadě míst České republiky již počtvrté změří síly v netradiční disciplíně - postaví se na start závodů ve sportovní chůzi s kočárkem.

Celý článek
Maminy Run běžely v Olomouci tři desítky maminek
Tisková zpráva 23.03.2015 8520× (0) 0

Nikdy nekončící štafeta maminek Českou republikou Maminy Run odstartovala po zimní regeneraci symbolicky na první jarní den, tedy v sobotu 21. března, v olomouckých Smetanových sadech.

Celý článek
Do práce na kole: Do květnové soutěže se zapojí 25 měst
Tisková zpráva 13.03.2015 7920× 0

Díky pátému ročníku soutěže Do práce na kole ožije v květnu 25 českých a moravských měst. Tisíce lidí po celé republice tak nejen podpoří svou kondici i týmového ducha, ale především přispějí k lepší kvalitě života v místech, která se rozhodla připojit – a je jich opět víc.

Celý článek
Štafeta Maminy Run se znovu rozeběhne se začátkem jara
Martin Višňa 02.03.2015 8374× 0

Být dobrým vzorem pro své dítě, mít radost z pohybu a sdílet ji s ostatními, to jsou hlavní poslání nikdy nekončící štafety maminek Českou republikou nazvané Maminy Run. Série běhů se po loňské premiéře, které se zúčastnily tři stovky maminek, rozjede znovu s prvním jarním dnem, kdy se poběží v Olomouci.

Celý článek
Načíst další články

Odešli e-mail s výzvou kamarádovi!

Užívejte si Radost z pohybu s otatními: Připojte se!

Napište, co nám chcete sdělit.